הסיבות שבגללם כדאי לעבוד בענף התיירות והאירוח

לפני שנתחיל נפתח ונגיד שאם יש משהו שאנחנו נוכל להסכים איתו בסוף הכתבה הנ"ל זה שבוודאות ענף התיירות זה אחד מהענפים המרתקים, המעניינים והמהפנטים שתוכלו לפגוש בין מקצועות המשק שעוטפים ומכילים את הציבור בישראל.

אז למה לעבוד בענף התיירות..?

וואו יש כל כך הרבה סיבות למה כן ואנחנו גם נהיה כנים ונגיד שיש גם כל כך הרבה סיבות למה לא, אבל אנחנו במערכת טרוול ג'ובס די משוחדים ודי חולים בחיידק התיירות אז הפעם אנחנו ניתן לכם מספר סיבות למה כדאי, מומלץ ואף רצוי לעבוד בענף התיירות והאירוח ולבחור בענף זה כקריירה לחיים.

  1. המקצוע שלא נגמר – בדיוק כמו הסיפור של נגמר ענף התיירות הוא ענף שתמיד הייתה, יש ותמיד תהיה עבודה, אז נכון אולי השכר בתפקידים זוטרים והתחלתיים לא יהיו של מתכנת בהייטק, אבל תהיו בטוחים שאתם נמצאים במקום הרבה יותר בטוח ויציב בניגוד לשאר המקצועות במשק, תיירות זה מקצוע שירותי ובשירות אין תחליף להון האנושי.
  2. שירות זה הכל – אתם אנשים שאוהבים לתת שירות במהלך היומיום ? אז כנראה שקריירה באחד מענפי התיירות הוא האפשרות הטובה ביותר עבורכם, כפי שציינו המקצוע מתבסס בעיקרו על שירות מה שמצריך הון אנושי סבלני ואיכותי אשר ידע לתת את השירות אותו מצפה לקבל התייר.
  3. נופש וחופש – אם אתם מאלו שרוצים בין לבין גם לנפוש ולהירגע לכמה ימים כמו 99 אחוז מהאנשים בעולם, אז סביר להניח שהיתרון שלכם כעובדים בענף התיירות גדול פי כמה ליהנות ולהתפנק מההטבות השונות שקיימות לעובדים בענף התיירות והאירוח, ושלא יגידו לכם שאין, כי יש, רק צריך לדעת לבקש יפה והכל מסתדר.
  4. תפקידי מפתח – אז אם נשים את הקלפים על השולחן לרגע תהיו בטוחים שלהגיע לתפקידי מפתח בכירים בתעשייה זה דבר לא פשוט וחלק אפילו יגידו שבלתי אפשרי, אבל מסתבר שזה אפשרי והכל תלוי ברצון ובהתמדה בסופו של יום, אל תשכחו חברים שבסופו של דבר כל מנהל גדול התחיל מלמטה, בשביל להתקדם צריך לצבור ניסיון וזה לוקח זמן כמו כל דבר טוב אחר בחיים.
  5. גיוון מקצועות והתפתחות – אחד מהיתרונות המובהקים של התעשייה זה שפע המקצועות והתפקידים הקיימים בעבור אלו שמעוניינים להיכנס למקצוע או לכאלו שכבר שוחים במים העמוקים, החל מתפקידי תעופה, מלונאות ואירוח, מסעדנות, הייטק תיירותי, הדרכה, מכירות, שיווק, אופרציה ועוד מגוון רחב של תפקידים שמחברים לעולם שכולו תיירות, הרשת עמוסה לעייפה במגוון גדול ורחב של עבודות בתיירות, רק צריך סבלנות בשביל לחפש ותאמינו לנו שאתם תמצאו .
  6. להתפרנס בכבוד ואפילו מעבר – כפי שכבר ציינו לא נשלה אתכם ונאמר שהמשכורות בתעשיית האירוח הן לא המשכורות של הבכירים בהייטק, אבל תתפלאו לשמוע שלא מעט מקצועות בהן גם אנשי השיווק והמכירות מגיעים למשכורות גבוהות מאוד ולא ראות בכלל ביחס לשוק, יחד אם זאת חשוב לזכור שחודשי השיא של תעשיית התיירות הם חודשי הקיץ בהם המשכורות בדרך כלל גבוהות יותר, בגלל המכירות והבונוסים המחולקים לאנשי השיווק והמכירות, באפשרותך לבדוק ממש כאן באמצעות טבלת משכורות בתיירות אשר יעזור לך להתמצא.

מצאת סיבה נוספת למה כן כדאי להיכנס ולעבוד בענף התיירות..? נשמח לשמוע אותך!

כללי