החלטת לחפש עבודה בתחומי התיירות השונים..? התעייפת מהמשרה הנוכחית ואתה מחפש את האתגר הבא..? הגעת למקום הנכון בו תוכל למצוא את כל העבודות והמשרות הפנויות שקיימות נכון להיום בענף התיירות.

נעים להכיר אנחנו טרוול ג'ובס

אז לפני שנתחיל לדלג יחד בין משרה למשרה באתר ולפני שתתחילו לפזר את קורות החיים הנוכחיים שלך לכל עבר, חשוב מאוד שנבין מספר דברים חשובים וקריטיים שיעשו לכם חיים קצת יותר קלים במהלך חיפוש המשרה.

אנחנו לא גובים תשלום על מנוי למחפשי עבודה

בעקבות ריבוי של אתרי אינטרנט המתמחים בתחומי הדרושים וכוח האדם במהלך השנים האחרונות, אין ספק שאחת השאלות הראשונות שעולות בראשך כמחפש עבודה זה "האם שירות חיפוש העבודה עולה לי כסף? ואם כן כמה?"

אז זהו שלא לא ולא, אנחנו מאמינים ש כ90% מאלו המגיעים לטרוול ג'ובס בשביל לחפש עבודה הם כאלו שבמרבית המקרים מובטלים או שהגיעו למצב של שחיקה במקום העבודה הנוכחי והרצון לחפש את האתגר הבא, אז לשאלתך….לא אנחנו לא גובים תשלום ממחפשי העבודה.

כמחפש עבודה תוכל ליהנות ממגוון שירותים אותם אנחנו מספקים

כפי שתוכל לראות ישנו מנוע חיפוש משרות פשוט מאוד בו ניתן למקד את תוצאות חיפוש המשרות באמצעות 3 חיפושים, והם:

  • חיפוש באמצעות טקסט חופשי – רוצה לבדוק אם יש איזה משהו מעניין שרלוונטי לך כאן ועכשיו שלא נמצא באף מקום? פשוט הקלד את מילות החיפוש ובדוק האם ישנם איזה שהם תוצאות שהינך מקבל, יש תוצאות? מקווים שהם לשביעות רצונך!
  • חיפוש בהתאם לאזור המגורים – אחת מאפשרויות החיפוש במנוע הדרושים בתיירות של טרוול ג'ובס הינו באמצעות אזור המגורים בו אתה מעוניין לעבוד, מצא באמצעות הגלילה את האזור והעיר הרלוונטיות ומנוע החיפוש של טרוול ג'ובס כבר יתן לך את התוצאות המתאימות.
  • חיפוש בהתאם לתפקיד – זאת אולי אפשרות החיפוש הפופולארית ביותר, בחר את התפקיד הרלוונטי לך מבין התפקידים השונים והמתן בסבלנות לתוצאות, סביר להניח שתקבל כמה וכמה אפשרויות שיעזרו לך למצוא את המשרה הרלוונטית בעבורך.

לפני הכל – הוספה וניהול קורות חיים למאגר

במידה והינך משתמש חדש בפורטל הדרושים של טרוול ג'ובס, אנו ממליצים לך להתחיל בשלב הראשוני בתהליך של הוספת קורות חיים למאגר הדרושים, הוספת קורות החיים שלך למאגר הדרושים בתיירות שלנו הינו חלק הכרחי וחשוב על מנת שתוכל לשלוח את קורות החיים שלך והרזומה למעסיק המפרסם משרה שייתכן ומתאימה לך.

יתרון נוסף שקיים אצלנו לאלו המוסיפים את קורות החיים שלהם למאגר הינו האפשרות לקבלת פניות ממעסיקים ומנהלים אשר נכנסים מפעם לפעם ומחפשים מועמדים רלוונטים לבית המלון שלהם, משרד הנסיעות, המסעדה או כל עסק פעיל כזה או אחר בענף התיירות.

כמובן ש 24/7 תוכל לחזור לאתר ולעדכן את קורות החיים שלך ואת הרזומה בהתאם, ההתחברות לניהול קורות החיים שלך הינם באמצעות שם משתמש וסיסמא אותם קיבלת בתהליך ההרשמה לאתר.

התראת משרות אישית

עוד תוסף נחמד שאנחנו מספקים ללא עלות למחפשי העבודה הינה האפשרות לקבל התראת משרות אישית לכתובת המייל אותה הכנסת בתהליך ההרשמה לאתר כמחפש עבודה, הוספת התראה אישית כוללת הוספה של אפשרויות שרלוונטיות אך ורק לך וזאת על מנת שתוכל לקבל מאיתנו את ההתראות המדוייקות והלרוונטיות ביותר כאשר נפתחת משרה חדשה לאתר אותה פרסם מעסיק.

צריך עזרה? צור איתנו קשר

התחלת בתהליך הרישום לאתר וצריך עזרה בתהליך? יש לך שאלות שלא הצלחת לקבל עליהם את התשובות באתר? אנחנו פה בשבילך בשעות העבודה ונשמח לעזור לך באמצעות פנייה בטופס יצירת קשר.