מחפש/ת עובדים ומועמדים מתאימים למשרה חדשה או משרה שהתפנתה? הגעת למקום הנכון!

טרוול ג'ובס הינו פורטל דרושים בתיירות הגדול בישראל  הפעיל במספר ערוצים שיווקים, אשר בו תוכל למצוא מגוון גדול ורחב של מועמדים למשרה הרלוונטית אותה הינך מציע.

נעים להכיר – אנחנו טרוול ג'ובס

אז לפני שנדלג לחלק המעניין ונספר לך על הדברים העסייסים שאנחנו מציעים ואותם תוכל למצוא בלוח שלנו, חשוב מאוד שנעשה סדר בדברים ונבין מי נגד מי.

טרוול ג'ובס הינו לוח דרושים אשר מתמחה ועוסק אך ורק בהשמה בענפי התיירות והפנאי השונים, כגון: מלונאות, מסעדנות, אטרקציות, תיירות חו"ל ופנים, טכנולוגיה, מדריכי טיולים, שייט, תעופה ועוד מגוון גדול של מקצועות בתחומי התיירות והאירוח השונים.

הצטרפות ופרסום משרות בלוח דרושים בתיירות

הגעת להחלטה שאתה רוצה לפרסם את הצעות העבודה שלך בטרוול ג'ובס? לפני שתתחיל בפרסום משרות פנויות לכל עבר חשוב שתדע כיצד לוח הדרושים שלנו עובד על מנת שצורת ההתנהלות שלך תהיה פשוטה, קלה, חסכונית בכיס וכמובן נוחה הרבה יותר בעבורך.

ראשית כל חשוב מאוד שתכיר את האופציות העומדות לרשותך כמעסיק להצטרפות נוחה וקלה, גש לאזור "פרסום משרה" בו ניתן לערוך את כל פרטי המשרה עוד בטרם נרשמת ורכשת חבילת פרסום, לאחר שתמלא כראוי את כל הפרטים ההכרחיים לפרסום המשרה אותה אתה מציע, יהיה צורך ברישום מהיר וכמובן רכישת חבילת פרסום למעסיקים, כפי שתשימו לב המחירים שאנו מציעים למעסיקים נוחים וזולים יחסית לשוק הדרושים ברשת, כמובן שאנחנו ממליצים בחום למצטרפים חדשים ומעסיקים קטנים לרכוש את חבילת "העסקים הקטנים" המאפשרת פרסום של מודעת דרושים 1 במחיר של 1 ש"ח ליום, משתלם לא ?!

כבר הצטרפת? עכשיו צריך לנהל בצורה נכונה את המשרות שפרסמת

לאחר שנרשמת, הצטרפת וכעת אתה חלק מפורטל הדרושים של טרוול ג'ובס, הגיע הזמן לנהל את המשרות שפרסמת בצורה נכונה ויעילה, ראשית כל חשוב מאוד להיעזר במספר כלים הכרחיים אשר מוגבלים למשתמשים רשומים בלבד, הכלי החשוב ביותר הוא פאנל "ניהול מודעות דרושים בתיירות" אשר יאפשר לך לשלוט בצורה ישירה על הופעת המודעה, קבלות פניות, שינוי תוכן מודעת הדרושים ואפשרויות נוספות.

חשוב לזכור שניהול נכון ואפקטיבי של מודעות הדרושים אותם פרסמת הינם חלק בלתי נפרד מקבלת קורות חיים של מועמדים ראויים בהתאם לציפיות והרף אותו שמת לעצמך.

חפש מועמד מתאים במאגר קורות החיים שלנו

כמעסיק רשום ושותף פעיל ניתן למצוא אזורים נוספים בפורטל טרוול ג'ובס המוגדרים למורשים בלבד, אשר מציע חיפוש מועמד מתאים מתוך מאגר קורות חיים עצום אשר קיים ומוצג לחברי האתר און ליין , וכמו כן מתעדכן על ידי דורשי עבודה הרשומים לאתר מדי יום, במידה והינך רשום כמעסיק אנא פנה אלינו לקבלת שם משתמש וסיסמא ללוח מועמדים ועובדים.

יש לך שאלות נוספות בנוגע להצטרפות כמעסיק, או שנתקלת בבעיה ואתה מעוניין בתמיכה טכנית..? צור איתנו קשר ונשמח לחזור אלייך בהקדם.